НАВИГАЦИЯ ПО САЙТУ

НАРОДНЫЕ СКАЗКИ

АВТОРСКИЕ СКАЗКИ

СЕМЕЙНЫЙ ДОСУГ

ОБУЧЕНИЕ И РАЗВИТИЕ РЕБЕНКА

СОВЕТЫ РОДИТЕЛЯМ


РЕКОМЕНДУЕМ


•   Мир сказки - сайт для детей и родителей » книги и программы для обучения » Букварятко: Навчальний посібник для 1 класу. 
Букварятко: Навчальний посібник для 1 класу..     Раздел :  книги и программы для обучения
Букварятко:  Навчальний  посібник для 1 класу.
Пропонований посібник відповідає послідовності вивчення літер у «Букварі» К.С.Прищепи, В.І.Колесниченко і є незамінним доповненням до нього. «Букварятко» призначений для формування й удосконалення вмінь і навичок першокласників із читання, говоріння, слухання та розуміння, письма. У посібнику містяться завдання на наведення, обведення й друкування букв, читання складів і слів, звукового аналізу слів, аудіювання та складання діалогів за мовними ситуаціями. На його сторінках учні розгадуватимуть ребуси, кросворди, «плутанки», шукатимуть сховані слова, розфарбовуватимуть малюнки тощо. Матеріали посібника та форми роботи з першокласниками додані з урахуван¬ням психологічних особливостей шестиліток. Відповідає програмі, затвердженій Міністерством освіти, науки, молоді і спорту України.

Назва: Букварятко: Навчальний посібник для 1 класу.
Автор: Цепова І. В.
Рік: 2011
Видавництво: Ранок
ISBN: 978-617-540-368-6
Сторінок: 100
Розмір: 29,8 Mb
Формат: pdf


Уважаемые посетители ! Администрация сайта убедительно просит Вас сообщать о неработающих ссылках на скачивание для их восстановления.
поделись ссылкой на новость с другом
 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


Благотворительная организация «СИЯНИЕ НАДЕЖДЫ»


Другие новости по теме:
ВХОД НА САЙТ:

ПОИСК ПО САЙТУ:

Расширенный поиск по сайту

 

ЛЮБИМЫЕ МУЛЬТФИЛЬМЫ
КАЧАЙ БЕСПЛАТНО

САМОЕ ПОПУЛЯРНОЕ НА САЙТЕ :

РЕКЛАМА